Do knihovny pouze s rouškou

14.09.2020 11:43

Od 10. 9. 2020 do odvolání se vrací do všech uzavřených prostor napříč Českou republikou povinnost zakrytí dýchacích cest rouškou, respirátorem, šátkem, šálou, ... toto opatření Ministerstva zdravotnictví platí také pro knihovny

Omezení provozu Obecní knihovny Rozdrojovice v otevírací době s účinností od 10. 9. 2020:

• Vstup do knihovny je možný pouze se zakrytými dýchacími cestami -  rouškou, respirátorem, šátkem, šálou ...

• Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci rukou, kterou pro vás máme k dispozici.

• Během návštěvy knihovny dodržujte bezpečné rozestupy a veškerá hygienická opatření.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se provozu knihovny, se na nás neváhejte obrátit na čísle 606 327 517 nebo na e-mailu knihovnarozdrojovice@volny.cz.

Děkujeme za pochopení, respektování opatření a trpělivost.

Věříme, že i tohle mírné nepohodlí společně zvládneme .

Těšíme se na Vás!

Bližší informace zde:  https://www.mzcr.cz/mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani/