KNIHOVNA V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU

06.01.2021 22:38

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

od 27. 12. 2020 došlo k omezení činnosti veřejných knihoven, zakazuje se provádět výdej výpůjček a jejich vracení jinak než bezkontaktně.

(USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 23. prosince 2020 č. 1376 o přijetí krizového opatření https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/maloobchod-1376.pdf

Knihovna bude po dobu nouzového stavu v provozu

(pátek 16,00 – 19,00 hod.),

do knihovny však nebude umožněn přístup.

Objednávky na knihy je možné podávat elektronicky (e-mailem: knihovnarozdrojovice@volny.cz) nebo na lísteček s Vaším jménem do krabice pro vracení knih na OÚ. Vyzvednutí objednaných knih bude v otevírací době knihovny.

Vracení knih bude možné v prostorách obecního úřadu, v úřední dny, kde budou v přízemí připraveny návratové boxy.

Knihy prosím vracejte v igelitovém sáčku s uvedením Vašeho jména.

V případě zájmu Vám potvrzení o vrácení zašleme na Váš e-mail, případně telefon, pokud je uvedete u svého jména.

Těšíme se na opětovné setkání, děkujeme za trpělivost a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl :).

Prosíme čtenáře, aby i při vracení dodržovali základní bezpečnostní pravidla a nařízení včetně rozestupů a neshlukovali se ve větším počtu.

V případě dotazů se obracejte na: knihovnarozdrojovice@volny.cz.