Návštěva dětí z mateřské školky v obecní knihovně

25.03.2022 21:24

V pátek 25. března dopoledne navštívila Obecní knihovnu Rozdrojovice vzácná návštěva. Po dlouhé době covidové přišly do knihovny děti z mateřské školky i paní učitelky, mnohé děti byly v rozdrojovické knihovně poprvé. Paní knihovnice se na děti moc těšila a připravila pro ně různé literární hádanky včetně poznávání zvířátek a ptáčků podle hlasu. Asi největší hádankou byl pro děti ježek:-). Přišly dvě skupinky dětí, nejmladší a předškoláčci. Na závěr návštěvy děti nakreslily obrázky toho, co mají rády. Z obrázků vznikne v knihovně pěkná výstavka, na kterou paní knihovnice pozvala spolu s dětmi i jejich rodiče a prarodiče. Bližší informace z návštěvy dětí budou zveřejněny v příštím čísle Rozdrojovického zpravodaje.