Nová letní čítárna v Rozdrojovicích

04.07.2018 23:53

S prázdninovým obdobím se většina aktivit přesouvá ven, na sluníčko, do přírody. Posezení venku patří k vyhledávaným a oblíbeným relaxačním aktivitám, čehož se rozhodla o letošních prázdninách využít také obecní knihovna vybudováním venkovní letní čítárny. Návštěvníci knihovny a ostatní zájemci mohou v otevírací době knihovny, která zůstává přes léto beze změny, využít posezení před knihovnou v nové letní čítárně. K dispozici bude bohatá nabídka periodik a časopisů pro děti - Brněnský metropolitan, KAM, Zpravodaj Brno střed, Věstník Asociace muzeí a galerií, knihovnický časopis Duha, 5+2, pro děti starší čísla Čtyřlístků (nové jsou k zapůjčení v knihovně), Kačer Donald, Sluníčko, časopis Kamarádi, Vláček a další. Pro aktivní děti nabízí knihovna k zapůjčení badminton nebo létající talíř, pro ostatní například Člověče, nezlob se. Letní čas prázdnin vybízí k příjemnému lenošení a odpočinku. Malé posezení před knihovnou může být právě takovou příležitostí.