OTEVŘENÍ OBECNÍ KNIHOVNY ROZDROJOVICE

02.12.2020 20:32

Na základě Usnesení vlády České republiky ze dne 30. listopadu 2020 č. 1262

o přijetí krizového opatření

BUDE OBECNÍ KNIHOVNA ROZDROJOVICE OD PÁTKU 4. 12. 2020 OTEVŘENA V BĚŽNOU OTEVÍRACÍ DOBU 16,00 hod. – 19,00 hod.

při dodržení všech uvedených nařízení:

a) 1 zákazník na 15 m2 plochy v části knihovny, která je přístupná veřejnosti,

b) omezení zdržovat se v kratších vzdálenostech, než jsou 2 metry, nejde-li o osoby ze společné domácnosti,

c) u vstupu do knihovny budou umístěny dezinfekční prostředky k použití.

Z nabídky nových titulů představujeme:

A jako Antarktida / Pohled z druhé strany, Jako v nebi, jenže jinak, Nesnesitelná lehkost bytí, Ohňostrojení, Prvotřídní hajzl, Punč přání , Raději zešílet v divočině, Adventní knížka pro Ježíška, Dobrodružství báječných kamarádů, Foukneš do pěny, Jak se Vojta ztratil, Noční oheň, Nůž, Saturnin zasahuje, Teta to zase plete, Zážitky z karantény, Baletky, Golem, Gump: Pes, který naučil lidi žít, Jak zachránit západní civilizaci, Jirka a modrý měsíc, Klárka a létající velryba, Konec hry, Křišťálový klíč II, Křišťálový klíč III, Muchlinka - Příběhy malé chobotničky pro zvídavé dětičky,Nebezpečné křižovatky, Příběh Ellie, Rembrandt ,Rodina - populární historická encyklopedie, Soukromá tajemství, Velká dobrodružství medvěda Nedvěda a medvídka Mišky, Dlouhá trať, Charakter, Krvavý Bronx, Možnosti milostného románu, Rok v pohádce, Vitka, Zrcadlový muž.

Těšíme se na Vás v prostorách nového obecního úřadu.