Setkání s Harry Potterem a skvělou vypravěčkou Danou Šimkovou

04.10.2021 21:26

V sobotu 3. října měli všichni příznivci příběhů o Harry Pottervi příležitost se dovědět spoustu dalších informací o jednom z nejoblíbenějších dětských hrdinů. Po několika letech navštívila Rozdrojovice známá a oblíben vypravěčka, spisovatelka a lektorka Dana Šimková. Všichni, kdo přišli, nelitovali. Bylo to nejen setkání s Harry Potterema jeho kamarády, ale také se všemi předměty, rekvizitami bez kterých si příběh o Harrym neumíme představit. K vidění byla sova Hedvika, kozelné hůlky, Voldemortův prsten, kouzelný klobouk, také spousta knížek, nejen samotných příběhů o Harrym. Zájemci si mohli odnést soutěžní kvíz o Harry Potterovi. Za více jak polovinu správných odpovědí je čeká v knihovně malá odměna. Milá Dano, děkujeme za skvělý zážitek, za spoustu zajímavých informací včetně miniexkurze do muzea Harry Pottera v Londýně. Budeme se v Rozdrojovicích těšit na některé z dalších setkání!