Vracení knih vypůjčených z obecní knihovny

24.04.2020 21:57

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

rádi bychom pro Vás na otevření knihovny připravili knihovní fond v co největší nabídce, dezinfikovaný a bezpečný.

Z toho důvodu se obracíme na všechny čtenáře s prosbou, aby vraceli výpůjčky kdykoli od pondělí 27. 4. 2020.

Vracení bude možné v prostorách obecního úřadu, v úřední dny, kde budou připraveny návratové boxy.

Knihy prosím vracejte v igelitovém sáčku s uvedením Vašeho jména. Odsud budou přemístěny do několikadenní karantény a z konta Vám budou odečteny po jejím uplynutí.

Těšíme se na opětovné setkání, děkujeme za trpělivost a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl :).

Prosíme čtenáře, aby i při vracení dodržovali základní bezpečnostní pravidla a nařízení včetně rozestupů a neshlukovali se ve větším počtu.

V případě dotazů se obracejte na: knihovnarozdrojovice@volny.cz.

V Rozdrojovicích 20. 4. 2020